O zlocie

Papiorzany Comber to Śląski Zlot Scrapbookingowy. Zapraszamy wszystkich, których ta pasja pochłonęła już dawno ale także tych, którzy dopiero zaczynają lub po prostu lubią rzeczy ładne. Chcą spotkać zakręconych na punkcie papieru ludzi, przyjrzeć się pokazom, poznać ciekawe techniki. Zapraszamy wszystkich ciekawych! Na zlocie będzie możliwość spotkania, pogaduszek, wzięcia udziału w warsztatach oraz pokazach.


6 V 2017
godz. 10 - 17
XV Liceum Ogólnokształcące im. rtm. Witolda Pileckiego
 ul. Obroki 87

Katowice

Zlotowa Ekipa:Zakręcona i uśmiechnięta o każdej porze dnia i nocy. Nie rozstaje się z kalendarzem, a planowanie to jej drugie imię. To ona stara się wszystko skoordynować i dopiąć cały nasz zlot na ostatni guzik. Podczas zlotu postara się, abyście wszyscy czuli się u nas jak w domu! To własnie ona zorgaizowała pyszne domowe ciasto i to ona zaprosiła tylu wspaniałych wystawców! Wszędzie jej pełno, więc na pewno kazdy będzie miał okazję przynajmniej się z nią przywitać!

Dziewczyna z milionem pomysłów i niewyczerpanymi źródłami energii. To dzięki niej mamy tak bogatą i różnorodną ofertę warsztatów. Ona również stworzyła dla Was nasz śląski słowniczek, a jeśli będziecie chcieli troszkę pogodoc koniecznie zaczepcie naszą uśmiechniętą blondynkę na zlocie! Jej nei da się nie zauważyć, a i ona sama z każdym chętnie zamieni choć słówko!

Prywatnie tworzy, czyta, gotuje. Dobry duch naszego zlotu. Podczas imprezy znajdziecie ją na naszej zlotowej recepcji gdzie we wszystkim Wam pomoże, podpowie co gdzie i kiedy się dzieje aby nie ominęła Was żadna atrakcja!
    1 komentarz:

    1. Drogie koleżanki
      Zmieńcie tylko proszę datę na 2015 rok

      OdpowiedzUsuń