wtorek, 14 kwietnia 2015

Nasza zlotowa ekipa

Do zlotu pozostał już niecały miesiąc. To chyba dobra pora, żeby się przedstawić. Poznajcie trzy zwariowane dziewczyny, które stoją za calym zamieszaniem związanym z Papiorzanym Combrem!

Zakręcona i uśmiechnięta o każdej porze dnia i nocy. Nie rozstaje się z kalendarzem, a planowanie to jej drugie imię. To ona stara się wszystko skoordynować i dopiąć cały nasz zlot na ostatni guzik. Podczas zlotu postara się, abyście wszyscy czuli się u nas jak w domu! To właśnie ona zorganizowała pyszne domowe ciasto i to ona zaprosiła tylu wspaniałych wystawców! Wszędzie jej pełno, więc na pewno każdy będzie miał okazję przynajmniej się z nią przywitać!

Dziewczyna z milionem pomysłów i niewyczerpanymi źródłami energii. To dzięki niej mamy tak bogatą i różnorodną ofertę warsztatów. Ona również stworzyła dla Was nasz śląski słowniczek, a jeśli będziecie chcieli troszkę pogodoć koniecznie zaczepcie naszą uśmiechniętą blondynkę na zlocie! Jej nie da się nie zauważyć, a i ona sama z każdym chętnie zamieni choć słówko!

Prywatnie tworzy, czyta, gotuje. Dobry duch naszego zlotu. Podczas imprezy znajdziecie ją na naszej zlotowej recepcji gdzie we wszystkim Wam pomoże, podpowie co gdzie i kiedy się dzieje aby nie ominęła Was żadna atrakcja!
  3 komentarze:

  1. Miło mi Was poznać :D O Viol z rozpędu przeczytałam "dziewczyna milioner" haha :D z zeszłego roku doskonale Ją pamiętam, bo w śląskim stroju rzucała się w oczy i rzeczywiście wszędzie Jej było pełno ;-) Mam nadzieję, że w tym roku uda mi się zamienić z Wami choć słówko i osobiście podziękować za organizację tak wspaniałego wydarzenia :)

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Będzie nam ogromnie miło :)
    "Dziewczyna milioner"... hmm... chciałoby się :D

    Usuń
  2. Brawo dziewczyny- bardzo Wam dziękuję za zaangażowanie i za to,że dzięki Wam coś się u nas dzieje- pozdrawiam

   OdpowiedzUsuń